Bestyrelse

Bestyrelsen for Fælleslisten i Sønderborg Kommune valgt på generalforsamlingen den 11. juni 2020 .

Kontakt til bestyrelsesmedlemmer: Brug enten mail, telefonnumrene, eller send en mail på siden: Kontakt Fælleslisten


Aksel Jepsen, formand

Solsikkevej 6, 6440 Augustenborg

Mail: aksel.jepsen@jeny.dk

Mobil: 21 70 23 68


Mogens Hansen, næstformand

Mail: mogens_hansen@outlook.com
Mobil: 61 31 61 42


Marianne Høi, kasserer

Hasselhegnet 5, 6440 Augustenborg

Mail: mvh2710@post.tele.dk
Mobil: 21 72 72 60


Claus Rasmussen, sekretær

Rojumvej 64, 6400 Sønderborg

Mail: clausgerner@mail.dk

Mobil: 51 25 52 66


Gitte Beier, bestyrelsesmedlem

Østkystvejen 116, 6470 Sydals

Mail: Ertebjergly@hotmail.com

Mobil: 23 70 13 50


 Leif Kjærgaard, bestyrelsesmedlem

Snerlevej 14, Havnbjerg Syd, 6430 Nordborg

Mail: l-k@mail.tele.dk 

Mobil: 23 60 35 46


Luis da Gama, kandidat hos Fælleslisten

Luis da Gama

Luis Da Gama, bestyrelsesmedlem

Mjangvej 35,  6470 Sydals

Mobil: 40 33 20 07

Mail: luis@listel.dkLuis da Gama


Camilla Brejnbjerg Beier, kandidat hos Fælleslisten

Camilla Brejnbjerg Beier

Camilla Brejnbjerg Beier, bestyrelsesmedlem

Mail: camilla@listel.dk


Andreas Nielsen, bestyrelsesmedlem

Mail: ani@diakon.dk

Mobil: 20 47 40 14


Andy Poulin, bestyrelses suppleant

Mail: poulin@mail.tele.dk

Mobil: 21 35 84 83


Inge Muusmann, bestyrelses suppleant

Mail: imuu@sonderborg.dk

Mobil: 27 90 82 87