Bestyrelse

Bestyrelsen for Fælleslisten i Sønderborg Kommune valgt på generalforsamlingen den 27. marts 2019 .

Kontakt til bestyrelsesmedlemmer: Brug enten mail, telefonnumrene, eller send en mail på siden: Kontakt Fælleslisten


Aksel Jepsen, formand

Solsikkevej 6, 6440 Augustenborg

Mail: aksel.jepsen@jeny.dk

Mobil: 21702368


Marianne Høi, kasserer

Hasselhegnet 5, 6440 Augustenborg

Mail: mvh2710@post.tele.dk
Mobiltlf.: 21 72 72 60


Gitte Beier, bestyrelsesmedlem og sekretær

Østkystvejen 116, 6470 Sydals

Mail: ertebjergly@hotmail.com
Mobiltlf.: 23 70 13 50


 Leif Kjærgaard, bestyrelsesmedlem

Snerlevej 14, Havnbjerg Syd, 6430 Nordborg

Mail: l-k@mail.tele.dk

Tlf: 2360 3546


Luis da Gama, kandidat hos Fælleslisten

Luis da Gama

Luis Da Gama, bestyrelsesmedlem

Mjangvej 35,  6470 Sydals

Mobil: 40332007

Mail: luis@listel.dkLuis da Gama


Camilla Brejnbjerg Beier, kandidat hos Fælleslisten

Camilla Brejnbjerg Beier

Camilla Brejnbjerg Beier, bestyrelsesmedlem

Mail: camilla@listel.dk


Jytte Aaen, kandidat hos Fælleslisten

Jytte Aaen

Jytte Aaen, bestyrelsesmedlem

Mail: jya@nybolig.dk

Tlf: 2032 4110


Mogens Hansen, bestyrelsesmedlem

Mail: mogens_hansen@outlook.com
Mobiltlf.: 61 31 61 42


Leif Hansen, bestyrelsesmedlem

Mail: L_hansen@bbsyd.dk

Mobiltlf.: 40 10 96 56


Andy Poulin, bestyrelses suppleant

Mail: poulin@mail.tele.dk

Tlf: 2135 8483


Inge Muusmann, bestyrelses suppleant

Mail: imuu@sonderborg.dk

Mobiltlf.: 27 90 82 87