Bestyrelse

Bestyrelsen for Fælleslisten i Sønderborg Kommune valgt på generalforsamlingen den 21. marts 2018 .

Kontakt til bestyrelsesmedlemmer: Brug enten mail, telefonnumrene, eller send en mail på siden: Kontakt Fælleslisten


Erik Lorenzen, kandidat hos Fælleslisten

Erik Lorenzen

Erik Lorenzen, formand

Illervej 21, 6310 Broager

tlf.: 74 44 28 12 og mobilnr. 2681 7989

 

 

 


Aksel Jepsen, næstformand

Solsikkevej 6, 6440 Augustenborg

Mail: aksel.jepsen@jeny.dk

Mobil: 21702368


Marianne Høi, kasserer

Hasselhegnet 5, 6440 Augustenborg


Gitte Beier, bestyrelsesmedlem og sekretær

Østkystvejen 116, 6470 Sydals

Mobil: 23701350  Fastnet Tlf: 74407181


Michael Herold, kandidat hos Fælleslisten

Michael Herold

Michael Herold, bestyrelsesmedlem

Havnevænget i Høruphav

Tlf: 2787 2334
Mail: herold@listel.dk

 

 


 Leif Kjærgaard, bestyrelsesmedlem

Snerlevej 14, Havnbjerg Syd, 6430 Nordborg

Tlf: 2360 3546

 


Luis da Gama, kandidat hos Fælleslisten

Luis da Gama

Luis Da Gama, bestyrelsesmedlem

Mjangvej 35,  6470 Sydals

Mobil: 40332007

Mail: luis@listel.dkLuis da Gama

 

 


Camilla Brejnbjerg Beier, kandidat hos Fælleslisten

Camilla Brejnbjerg Beier

Camilla Brejnbjerg Beier, bestyrelsesmedlem

Mail: camilla@listel.dk

 

 

 

 

 


Jytte Aaen, kandidat hos Fælleslisten

Jytte Aaen

Jytte Aaen, bestyrelsesmedlem

Mail: jya@nybolig.dk

Tlf: 2032 4110

 

 

 


Bjarke Valeur Rasmussen, bestyrelses suppleant

Ørstedsgade 43, 6400 Sønderborg

Mail:bvrasmussen@gmail.com

Tlf. 4028 6838


Andy Poulin, bestyrelses suppleant

Mail: poulin@mail.tele.dk

Tlf: 2135 8483